• Belt Conveyor Belt  Driven Air Compressor
  • DIRECT DRIVE AIR COMPRESSOR
  • Oil Free Air  Compressor

Избрана Производи

Воздушен компресор

Зошто да не одберете нас

Погледнете зошто милиони професионалци ни го одберете. Од нашата богата историја и докажани перформанси нашиот фокус на иновациите и технологијата.

GNGJ бренд производи

  • 81108111020
  • DSC_0416
  • FB_IMG_149917455165

Жеџијанг GuangJin индустрија копродукции, Ltd е лоцирана во Wuyi, кој во близина YongKong (главниот град на хардвер). Тоа е една модерна високо-технолошки претпријатие залага за развој, подготовка ...

WhatsApp Онлајн Chat!